PMF Online studovna
Letní HR škola

HRin, vzdělávání jako nositel změny

KONFERENCE HRin, vzdělávání jako nositel změny

Inspirace, Inovace, Sdílení, Změna - to vše je naše konference HRin.

Potkáme se 6. 6. 2017 v Ostravě, Dolní oblasti Vítkovic.

 

logo_Erudio_Patria

 

Našim cílem je používat vzdělávání jako nositele změny a ne jako nutné zlo či benefit. Vzdělávání má napomáhat naplňovat firemní strategii, zaměřovat se na růst. Prozatím je často vnímáno jako nutný náklad, který odčerpává peníze.

 

Na konferenci získáte inspirace od personalistů a manažerů v přednáškách. Ty budou koncipovány jako dialog, vždy minimálně dvou osob. Postupně nás provedou procesem vzdělávání tak, abychom mohli čerpat jejich zkušenosti. Vybrali jsme řečníky z praxe, pravé nefalšované personalisty a jejich doprovod. Uslyšíte tedy i skutečného finančního ředitele, ajťáka, manažera i zaměstnance. Ve dvojici s personalistou se Vám budou snažit zprostředkovat strasti a slasti společné komunikace ohledně vzdělávání.

 

Kdo nás zná, už ví, že naše konference nejsou o teoretickém tlachání, ale konkrétní praxi a posunu. Na přednášky plynule navazují workshopy. V malých týmech budete diskutovat, vyměníte si zkušenosti z dané oblasti a nastavíte si své vlastní akční kroky, co uděláme proto, aby se vám lépe vzdělávalo. Výběr a registrace workshopů proběhnou na místě.

 

A pokud jste již na naších konferencích byli, nebo o nich slyšeli, víte, že to nejsou žádné plané řeči.

Těšíme se a Vás. Více informací najdete na webových stránkách konference www.hrin.cz, nebo kontaktujte naši koordinátorku Annu Durajovou, anna.durajova@erudiopatria.cz, tel: 777 616 074.